Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ヤマキイカイ Јамакикаи чајник, 290мл, чај

ヤマキイカイ Јамакикаи чајник, 290мл, чај

DEN 508.80
 

Производот е достапен
Достапност

Гаранцијата на производителот не смее да се применува. Tokoname yaki чајник. Tokoname yaki чајник. Воведување на чајниот чајник Овој чајник има чајник што го раздвојува главното тело и мрежата на цедилка. Исплакнете чај низ целиот свет и целосно исечете ја преостанатата вода. Исто така е многу лесно и погодно да се располага со лабав чај. Овој чајник е многу лесен за употреба и ќе го подобри вкусот на чајот и вкусот на чајот.

Кон својствата

Производи во категоријата