Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
0,6205 дијаметар карбид со карбид на трескање, 56556205

0,6205 дијаметар карбид со карбид на трескање, 56556205

DEN 1248.00
 

Производот е достапен
Достапност

0,6205 "Дијаметар (+.0003" /-0 ") карбид врзан меч. 9" Целокупната должина. 9/16 "Дијаметар на Шанк. 6 флејти. 2 1/4" Должина на флејта со 5/8 "должина на карбид. 9 "Севкупна должина. 9/16" Дијаметар на Шанк. 6 флејти. 2 1/4 "Должина на флејта со 5/8" должина на карбид. Super Tool, Inc. 56556205 0,6205 "дијаметар карбид со дијаметар на кора, направен во САД.

Кон својствата

Производи во категоријата