Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
1/2 ПЦС 22 џебна алатка торба платно клуч за тркалање торбичка/шрафцигер клешти ролери Организатори/мали торби за приклучоци/организатор на алатки за механичар, елек

1/2 ПЦС 22 џебна алатка торба платно клуч за тркалање торбичка/шрафцигер клешти ролери Организатори/мали торби за приклучоци/организатор

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

1. Големина на производите : Кога е незавршена, мери 23*14 "/58.5*35.5cm; кога е празно и валано, мери 14" /35,5 см должина, 3,3 "/8.5 см дијаметар во зависност. 2. Капацитет : Едната страна има 10 парчиња 4" /10.5 см џебови, најшироки : 6,5 см/2,6 ", најтесниот : 3см/1.2"; Другиот има 12 различни џебови, висина од 8-12 см/3.2-4,7 ", ширина 2-6 см/0,8-2,4". 22 џебови со различна големина, има и торба за складирање, вклучувајќи 15 парчиња 8cm/3.2 "длабок прилагодлив појас. 3. Главна апликација : Тоа е торба за алатки, нема никакви алатки, погодни за механика, електричар, водоводџија, столар, HVAC. Се тркалаат, има две ленти за затегнување за да се поправат и рачка на неа за лесно носење.

Кон својствата

Производи во категоријата