Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
1/24 Sci-Fi Mecha Mecha Female Warrior смола фигура комплет минијатурен комплет за смола // 5W9-8

1/24 Sci-Fi Mecha Mecha Female Warrior смола фигура комплет минијатурен комплет за смола // 5W9-8

DEN 828.32
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : Resinratio : 1/24 Cloor : Unpaintedage Range : > 14 години стар Gender : Unisex Degree : Полу-финирани производи Theme : Воени теми за додатоци : Војник Суитсолдиер додатоци : Војнички делови и компоненти на компоненти : Овој производ треба да се собере, полира и наслика од себе!. Треба да ги соберете и да ги пеете и да ги насликате со алатки.Материјалот е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување. Сликата на производот е референца за готовиот производ. Овој производ се продава како необоени и необработени делови од смола. Исклучителните фигурини и уметнички дела се погодни за декорација во разни средини како што се семејство, дневна соба, спална соба, канцеларија и така натаму. Ако примените делови од смола се свиткани или деформирани! Не грижете се, можете да го загреете со фен за коса (или да ја ставите во топла вода неколку секунди) сè додека не се омекне, и можете да го вратите назад во посакуваната форма!. Ако примените делови од смола се свиткани или деформирани! Не грижете се, можете да го загреете со фен за коса (или да ја ставите во топла вода неколку секунди) сè додека не се омекне, и можете да го вратите назад во посакуваната форма!.

Кон својствата

Производи во категоријата