Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
1/4 x 5/8 иглички за ролни/челик/обична

1/4 x 5/8 иглички за ролни/челик/обична

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Залепени пролетни иглички*. Склопен тип. Произведени до ASME B18.8.2 Спецификации. *Исто така познати како ролни, разделени и склопени иглички. SAE 1070 - 1095 јаглероден челик. Залепени пролетни иглички*. Склопен тип. Произведени до ASME B18.8.2 Спецификации. *Исто така познати како ролни, разделени и склопени иглички. SAE 1070 - 1095 јаглероден челик. Ролни / пролетни иглички, 1/4 "x 5/8" ролни (пролет) иглички / челик / рамнината.

Кон својствата

Производи во категоријата