Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
10-32 x 1/2 завртки за сечење на нишки од типот 23/сноп/тава глава/челик/цинк

10-32 x 1/2 завртки за сечење на нишки од типот 23/сноп/тава глава/челик/цинк

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

ПАНСКИ СВЕТИ ВИД 23. завртки за сечење на навој. Произведено на ASME B18.6.3 & SAE J933 спецификации. Случај е зацврстен на Роквел Ц45 мин. (Основна цврстина : Роквел C28-38). Целосно навој. ПАНСКИ СВЕТИ ВИД 23. завртки за сечење на навој. Произведено на ASME B18.6.3 & SAE J933 спецификации. Случај е зацврстен на Роквел Ц45 мин. (Основна цврстина : Роквел C28-38). Целосно навој. Завртки за сечење на конец, 10-32 x 1/2 "завртки за сечење на конец од типот 23 / склопена / тава глава / челик / цинк.

Кон својствата

Производи во категоријата