Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
10 компјутери 2200UF 50V кондензатор 16x25mm Електролитички кондензатори отпорни на алуминиум за ТВ, ЛЦД монитор

10 компјутери 2200UF 50V кондензатор 16x25mm Електролитички кондензатори отпорни на алуминиум за ТВ, ЛЦД монитор

DEN 143.84
 

Производот е достапен
Достапност

Капацитет : 2200 UF. Напон : 50 V. Максимална температура : 105 ° C. Големина : 16x25mm. Капацитет : 2200 UF. Напон : 50 V. Максимална температура : 105 ° C. Големина : 16x25mm. Алуминиумски електролитички кондензатори 2200 UF 50 V.

Кон својствата

Производи во категоријата