Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
10 Пакување 10мл Пластичен Шприц Луер Заклучување Со Мерење Без Игла За Научни Лаборатории Мерење На Течност, 10мл 10 парчиња

10 Пакување 10мл Пластичен Шприц Луер Заклучување Со Мерење Без Игла За Научни Лаборатории Мерење На Течност, 10мл 10 парчиња

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

●Карактеристики на производот-транспарентна боја, милилитарска скала, Заклучување На Луер, може повторно да се користи. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Опсег на примена-секој шприц е изработен Од пластика Без БПА, чист и безбеден и може да се користи за медицина за домашни миленици, хранење птици, хоби, домаќинство, експериментална или индустриска употреба и може да се користи за складирање на етерични масла, парфеми, мазива, заптивки итн. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Шприцот е врежан со вага, што е погодно за корисниците да ја видат или измерат преостанатата количина на растворот. Одлично за есенцијално масло, научна лабораторија, штрасови со рамен грб, хоби занаети, домашни или индустриски прецизни апликации НА ЛЕПИЛА, мастила, парфеми, лубриканти, заптивки итн. Погоден за полнење и мерење На е-течности, Е-цигари, е-сок, Удобен за употреба. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. За индустриска употреба, Не може да се користи за инјектирање или храна, Иглата не е вклучена. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.

Кон својствата

Производи во категоријата