Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
10 парчиња 12 x 12 x 8mm десен агол Моментарен тактичен копче за тактики PCB W сино капаче

10 парчиња 12 x 12 x 8mm десен агол Моментарен тактичен копче за тактики PCB W сино капаче

DEN 705.60
 

Производот е достапен
Достапност

Тековна : Друго. Материјал : пластика. Карактеристики : како опис. Број на модел : 12 x 12 x 8mm. Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање. Тековна : Друго. Материјал : пластика. Карактеристики : како опис. Број на модел : 12 x 12 x 8mm. Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање. Прекинувач на Namet Act на производот Контакт Type Momentare Contactsize12 x 12 x 8mm/0,47 "x 0,47" x 0,31 '' (L*W*H) целосна големина19 x 13 x 14mm/0,7 '' x 0,5 '' x 0,6 '' (l*w*h ) Копче Dia.10mm/0.39''Pin Pitch5mm/0.2''Pin должина5мм/0,2'''materyplastic, метал, електрични делови Колорблак, Bluequantity : 10pcsitem Специфичности : Тековна : Другиматеријали : Пластични производи : Како опис на МОДЕЛ Број : 12 x 12 x 8mmswitch Тип : Тип на тип : Тип на тип : Тип : Тип на тип : Тип : Тип на тип : Push Cotte Switch Warranty : Како опис Прецификација : Другоригин : Тип на копно за чинаим : прекинувачи.

Кон својствата

Производи во категоријата