Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
10 парчиња ISL24835IRZ ISL24835 QFN

10 парчиња ISL24835IRZ ISL24835 QFN

DEN 376.80
 

Производот е достапен
Достапност

Квалитетот на нашите производи ќе биде строго контролиран. Квалитетот на нашите производи ќе биде строго контролиран. Компанијата има професионален тим. За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори. Shenzhen Yuzhiyuanxin Electronics Co. Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент квалитетни производи и професионални услуги.

Кон својствата

Производи во категоријата