Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
10-тина до-220 Сребрен топлински мијалник за топлина за регулатор на напон или ладилник за ладење MOSFET TO220 20x15x10mm

10-тина до-220 Сребрен топлински мијалник за топлина за регулатор на напон или ладилник за ладење MOSFET TO220 20x15x10mm

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

10-тина до-220 Сребрен топлински мијалник за топлина за регулатор на напон или MOSFET TO220 ладење ладење 20x15x10mm. 10-тина до-220 Сребрен топлински мијалник за топлина за регулатор на напон или MOSFET TO220 ладење ладење 20x15x10mm. Описи : Модел : ТО-220 Количина : 10 сетови Големина : 15* 20мм пакет Вклучен : 10 парчиња* до-220 Сребрен топлински мијалник за топлина.

Кон својствата

Производи во категоријата