Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
100 парчиња 4 * 6 инчи +50 парчиња 4,7 * 7,8 инчи Миларни кеси Отпорни на Мирис Контејнери За Складирање За Чај,Колачиња, јадење и примероци

100 парчиња 4 * 6 инчи +50 парчиња 4,7 * 7,8 инчи Миларни кеси Отпорни на Мирис Контејнери За Складирање За Чај,Колачиња, јадење

DEN 319.84
 

Производот е достапен
Достапност

Подебели Миларни Кеси : 200 микрони, Двостран Материјал За Храна, нема лесно да се искинат или искинат како и другите, зиплок безбедно ги чува мирисите, прашината, мовот ефикасно. Мал И Безбеден за патување.

Кон својствата

Производи во категоријата