Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
100 парчиња EVQPFC04R TACT SWITCH 6 6 5 со стоп хоризонтален прекинувач на страничните страни на нозете на страничниот прекинувач на копчето за притискање

100 парчиња EVQPFC04R TACT SWITCH 6 6 5 со стоп хоризонтален прекинувач на страничните страни на нозете на страничниот прекинувач

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Тековна : . Карактеристики : прекинувач. Материјал : пластика. Сертификација : . Гаранција : 1. Тековна : . Карактеристики : прекинувач. Материјал : пластика. Сертификација : . Гаранција : 1. Спецификации на предметите : Струја : Карактеристики : Склопматеријал : Пластика за пренасочување : гаранција : 1model Број : Прекинувач Тип : Прекинувач на копчето.

Кон својствата

Производи во категоријата