Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
100 Парчиња Пет Шепа Печатење Конус Целофан Кеси Топлина Запечатување Бонбони Кеси Куче Шепа Подарок Кеси Мачка Третираат Кеси со 100 Парчиња Сребрена Пресврт Врски ?

100 Парчиња Пет Шепа Печатење Конус Целофан Кеси Топлина Запечатување Бонбони Кеси Куче Шепа Подарок Кеси Мачка Третираат Кеси

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Пакетот вклучува : 100 парчиња двострани целофански кеси со 100 парчиња сребрени врски за пресврт, доволно количество за да завршите порција бонбони за забава ЗА МИЛЕНИЧИЊА. Материјал и големини : овие проѕирни кеси се направени од опп, секоја големина е 27,5 х 12,5 см/ 10,8 х 5 инчи, погодни за ставање или вадење бонбони, лесни за децата да се справат со овие кеси со нивните мали раце. Дизајн : овие целофански кеси се дизајнирани со обрасци за печатење шепи, кои можат да додадат атмосфера на забава за миленичиња, да го привлечат вниманието и на децата и на возрасните, да ги задоволат интересите и вкусот на децата. Карактеристики : вреќите за лекување што може да се запечатат со топлина помагаат добро да се прикаже двостраното печатење на шепите, може да собере добра количина бонбони и да го затегне отворот со сребрена вратоврска. Широки апликации : добро за кеси за подароци за забави за миленичиња, кеси за целофан за миленичиња, кеси за лекување целофан, кеси за целофан, торби за колачиња, кеси за бонбони, одлични за сите прилики за хартија за подароци.

Кон својствата

Производи во категоријата