Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
112435-001-000 Заменете го црниот капа на карафе, за г-дин кафе BVMC-CHX21 НОВО

112435-001-000 Заменете го црниот капа на карафе, за г-дин кафе BVMC-CHX21 НОВО

DEN 102.88
 

Производот е достапен
Достапност

Број на дел : 112435-001-000. Црниот капа на карафе одговара на г-дин Кафе BVMC-CHX21. Одговара на следниве модели : BVMC-CHX21, BVMC-CHX23, BVMC-EHX23, BVMC-EHX33 CP, BVMC-MVX23, BVMC-PJX23, BVMC-SJX23, BVMC-SJX39, BVSB-TGX23, BVSB-TGGX24. Лесен за инсталирање : Овој капак на производителот на кафе е брз и лесен за инсталирање. Ако капакот за тенџере за кафе не е доволно флексибилен за да се залепи, можеби ќе треба да го замените капакот на тенџерето, може брзо да ги реши ваквите проблеми, а квалитетот е сигурен. Белешка : Тоа е погодно само за г -дин Кафе тенџере, ве молиме потврдете дали моделот одговара на вашиот сад за кафе пред да купите, - ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви обезбедиме задоволително искуство за купување. Ви благодарам!. 112435-001-000 Заменете го црниот капа на карафе, за г-дин кафе BVMC-CHX21 НОВО.

Кон својствата

Производи во категоријата