Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
115r00084 Комплет За Одржување На Единицата Fuser, За Xerox Phaser 3610N 3610 3610DN Работен Центар 3615DN 3655X 3615 3655s Печатач

115r00084 Комплет За Одржување На Единицата Fuser, За Xerox Phaser 3610N 3610 3610DN Работен Центар 3615DN 3655X 3615 3655s

DEN 3679.84
 

Производот е достапен
Достапност

Број на модел : 115r00084 Повторно Опремен Комплет За Одржување На Фузер. Работа со : Xerox Phaser 3610 N 3610 3610 DN Работен Центар 3615 DN 3655 X 3615 3655s Печатач. Содржина на пакетот : 1 пакет Ксерокс 115р00084 комплет за одржување на фузер. Принос на страница : Печатете до 200.000 страници по комплет за одржување на фузер со 5% покривање на буквата/а4. Висококвалитетно Печатење : Печатете јасен текст со фузер со врвен квалитет. Комплет Принос од 1 Страница : 200.000 страници замена За Овој Фузер : 115r00084 Компатибилен Со Овие Печатачи : Фазер 3610 N 3610 3610 DN Работен Центар 3615 DN 3655 X 3615 3655 S.

Кон својствата

Производи во категоријата