Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
12-инчен кутија со алатки црно/жолто

12-инчен кутија со алатки црно/жолто

DEN 191.84
 

Производот е достапен
Достапност

Алатки. Кутија. Складирање. Алатки. Кутија. Складирање. Цврстите кутии со алатки се совршена големина за топирање, сортирање и складирање на секакви предмети за домаќинството. 12x4.5x4-во. Црните кутии со алатки имаат рачки за носење жолти, јазичиња за затворање и дупки за додавање на катанец за да ги задржите вашите резерви безбедни. Мора да имате за следење на мали алатки, уметнички материјали, училишни материјали, занаетчиски материјали, купони и многу повеќе. Детали за спецификации : 12x4.5x4-во. Црни кутии со алатки со капакот на капакот : Алатка клупа должина : 12 in.width : 4,5 in.height : 4 in.

Кон својствата

Производи во категоријата