Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
12 Пакувајте Розова Стаклена Капалка Шише Есенцијални Масла Шише Со Стаклена Капалка За Очи Парфем Примерок Стаклени Ампули За Течности

12 Пакувајте Розова Стаклена Капалка Шише Есенцијални Масла Шише Со Стаклена Капалка За Очи Парфем Примерок Стаклени Ампули

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Изработено од висококвалитетно густо цврсто Розово Стакло,не е лесно за кршење и Гребење, со капаче од розово злато белата гума. Капацитет-10мл/0,3 мл(25мм*80мм);30мл/1оз (големина : 30мм*102мм),50мл/1,7 мл(37мм*115мм), можете да ја изберете големината што ви треба. Совршен за складирање На Есенцијално Масло,парфем,мирис,ароматерапија,течност,Суштина,Лосион,примероци,колони, козметика итн. Пренослив за носење и употреба,одличен за секојдневна употреба или за патување,може лесно да се вклопи во вашата торба,џеб. Завршната уста на шишето со навој со завртки се совпаѓа со атрактивна капа од алуминиумска легура позлатена со розово злато, која цврсто се вклопува и може ефикасно да спречи истекување на течност.

Кон својствата

Производи во категоријата