Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
12 Парчиња Паѓаат Вештачка Кожа Денот На Благодарноста Fall Вештачка Кожа Тиква Јаворов Лист Кожни Листови Синтетичка Кожа Ткаенини ЛИСТОВИ САМ Занаети ЗА Обетки Кос

12 Парчиња Паѓаат Вештачка Кожа Денот На Благодарноста Fall Вештачка Кожа Тиква Јаворов Лист Кожни Листови Синтетичка Кожа Ткаенини

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Ве молиме дозволете мала грешка во големината поради рачни мерења. Може да постои мала разлика во боите поради различните екрани. Издржливи и деликатни : тематските кожни чаршафи за Денот на благодарноста се изработени од вештачка кожа со памучен материјал одзади, меки, издржливи и доволно цврсти, може да се шијат со раце и машина; Забелешка : може да има малку мирис поради материјалот што е нормален, ве молиме ставете ги во проветрени области некое време откако ќе го добиете пакувањето.Синтетичка, Вештачка Кожа. Карактеристики : денот на Благодарноста падне тема : оваа комбинација на 12 парчиња падне благодарноста отпечатоци во кожа е шарени и живописни, со тиква, сончоглед, јавор лист и желади сите во духот на Денот на Благодарноста. Денот на благодарноста падне тема : оваа комбинација на 12 парчиња падне благодарноста отпечатоци во кожа е шарени и живописни, со тиква, сончоглед, јавор лист и желади сите во духот на Денот на Благодарноста. Широка употреба : кожениот лист За Денот На Благодарноста е идеален за различни занаетчиски проекти, одличен за правење обетки, додатоци за коса (покриени лакови за коса, ленти за глава, штипки за коса), чанти,паричници, чанти, козметичка торба, капаци за телефони, синџири за клучеви, корици за книги, апликации за везење облека.

Кон својствата

Производи во категоријата