Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
12мм MS-350M Јапонија EST ROOD CONTCH SWITCH RESET Нормално отворено Press Pass 3A125V

12мм MS-350M Јапонија EST ROOD CONTCH SWITCH RESET Нормално отворено Press Pass 3A125V

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Тип на прекинувач : Прекинувач на копчето. Гаранција : 60д. Сертификација : CCC. Потекло : Кина на копното. Сертификација : CE. Спецификации на артиклите : Прекинувач Тип : Копче за прекинувач на копчето : 60dcertification : CCCOrigin : Chinacertification на копното : Ceitem Тип : прекинувачи.

Кон својствата

Производи во категоријата