Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
14к Розово Злато Тенок Мал Крст Шарм Приврзок Ѓердан

14к Розово Злато Тенок Мал Крст Шарм Приврзок Ѓердан

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Рачно изработен Цврст Златен Ситен Верски Крст Приврзок со Вкусен Ѓердан Од Златен Синџир. Ситно Фрлен Со Висококвалитетно Вистинско 14 Каратно Злато. Висина на приврзокот : 0,98 во (со кауција) Ширина На Приврзокот : 0,52 Во Длабочина На Приврзокот : 0,03 Во Ширина на Синџирот : 0,50 мм. Овој Елегантен Обичен И Едноставен Вкусен Христијански Крст за секоја пригода Е Рачно Изработен со Светкава Висока Полирана Завршница. Исто така совршено одговара За Ѓердани или Нараквици. Направено во САД И Вклучува Бесплатна Кутија За Подароци. Овој уникатен рачно изработен Ѓердан Од 14к Златен Приврзок е совршен за секоја пригода. Нарачајте го ова денес или прелистајте го нашиот уникатен, трендсетинг и достапен накит од фино злато.

Кон својствата

Производи во категоријата