Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
16 линиски ласерско ниво 4x360 ° самостојно израмнување ACTBOT GREEN 4D LASER 3X360 ° ALLEAT SWIVEL LINE 165FT пулсен режим вкрстено навалување хоризонтална вертикална линија далечински ко?

16 линиски ласерско ниво 4x360 ° самостојно израмнување ACTBOT GREEN 4D LASER 3X360 ° ALLEAT SWIVEL LINE 165FT пулсен режим

DEN 3199.68
 

Производот е достапен
Достапност

? Act Bot Upscale 360˚ X 4 Зелениот ласерски зрак е 3x поживописно од нивото на ласер на црвениот зрак и е најдобриот избор за мерења на отворено. Зеленото светло е многу остра и би било видливо дури и ако веќе има интензивна светлина во близина. Покрај тоа, зелената ласерска целна плоча ќе ја зголеми осветленоста кога зелениот зрак сјае на неа, и таа е погодна за употреба во силно светло опкружување. Додадете на неа, плочата има функција на магнет и може да се adsorbed на железо. ? Режим на отклучување-режим на само-ниво : Агол на навалување ≤3 °; Ако не, ласерот ќе трепка за да укаже на состојба на надвор од нивото за да ве потсети да ја прилагодите локацијата на нивото на ласер на поладно место. Режим на заклучување-режим на титана линија : Хоризонтална линија, фиксирана вертикална линија, а вкрстената линија ќе се заклучи за да се користи уредот под кој било агол. ? Светлиот и долг дострел на ниво на безбедност од класа II (

Кон својствата

Производи во категоријата