Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
1948 Bowman # 12 Kenny Sailers Steamrollers PSA PSA 5.00 Steamrollers

1948 Bowman 12 Kenny Sailers Steamrollers PSA PSA 5.00 Steamrollers

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Кени морнари!. Одлично за секој колекционер на пареа. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. 1948 Bowman # 12 Kenny Sailers Steamrolers (кошаркарска картичка) PSA PSA 5.00 Steamrollers. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Ние го гарантираме! Sn : 2 F 00 0278.

Кон својствата

Производи во категоријата