Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
1954 Топпс # 190 Реј Херберт Детроит Тигерс екс/МТ тигри

1954 Топпс 190 Реј Херберт Детроит Тигерс екс/МТ тигри

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Реј Херберт!. Одлично за секој колекционер на Детроит Тигерс. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 1954 Топс # 190 Реј Херберт Детроит Тигерс (Бејзбол картичка) екс/планински тигри. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Ние го гарантираме! SN : B54 T 02 6911.

Кон својствата

Производи во категоријата