Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
1975 Топс # 484 Глен Бекерт Сан Диего Падрес НМ/Мт Падрес

1975 Топс 484 Глен Бекерт Сан Диего Падрес НМ/Мт Падрес

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја примате. Задолжително за секој обожавател!. Одлично за секој колекционер На Сан Диего Падрес. Ние сме # 1 продавач на гроздобер картички преку интернет, Картичките На Дин имаат над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Еден Превозот Задолжен-Без разлика колку картички-и повеќето нарачки брод истиот ден!. 1975 Топс # 484 Глен Бекерт Сан Диего Падрес (Бејзбол Картичка) НМ/Мт Падрес. Картичките на дин беа основани во 2001 година Од Дин Хенли, колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и неспортски картички. Нашиот инвентар порасна на повеќе од милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и 5000 квадратни метри. фт. канцелариски простор во Синсинати, Охајо за да ви понудиме брза и лична услуга. Дин има напишано и две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што сте го направиле. Ние го гарантираме тоа!СН : Б75Т 06 2309.

Кон својствата

Производи во категоријата