Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
1pcs Нов IME08-02BPSZTOS IME0802BPSZTOS

1pcs Нов IME08-02BPSZTOS IME0802BPSZTOS

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Дали наплаќате такси за Хандел? Нема да се наплаќаат никакви такси или други такси. Дали има дополнителен данок? Купувачите можеби ќе треба да платат данок на увоз. Верувајте ни, ние сме најдобриот едношалтерски извор. Ако сакате, ве молиме советувајте нè да прогласиме мала вредност за прилагодено дозвола. Icexpert-Inventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриска контрола ;. Ми требаат предмети што не се наоѓаат во вашата продавница, дали можам да ви испратам RFQ? Да, можете да ни испратите RFQ преку порака. Ќе одговори на прашања што побрзо, само испратете ни по пошта без двоумење ;.

Кон својствата

Производи во категоријата