Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 Компјутер 6-24в Тешки Коло Тестер Тест Лесен Автомобил Брод Приколка Р. В. Моторни Санки

2 Компјутер 6-24в Тешки Коло Тестер Тест Лесен Автомобил Брод Приколка Р. В. Моторни Санки

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Dc автомобилски и електрични системи за мала опрема за отворени, заземјени или кратки споеви. Сигурен : Потпрете се на нашиот производ за да ја завршите работата. Издржливост : нашиот производ е изграден да трае, со висококвалитетни материјали и ригорозно тестирање за да се обезбеди максимална издржливост. ИЗДРЖЛИВА остра челична сонда достигнува во кутии со осигурувачи или пробива изолација за да контактирате со жица за да можете да ги заштитите рацете од секој штетен материјал. Рачката отпорна На Удари осигурува дека сијалицата внатре е безбедна.

Кон својствата

Производи во категоријата