Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 компјутери работно капаче со копче за жени со долга коса прилагодлива еластична завој вратоврска за грб, буфонски капачиња тигар шема на тигар

2 компјутери работно капаче со копче за жени со долга коса прилагодлива еластична завој вратоврска за грб, буфонски капачиња

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

100% полиестер. 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засилено шиење, што е цврсто прикачено на капачињата на буфан и нема да се пробие по повеќе миења, вратоврската на лентата може да се прилагоди за да одговараат на различните големини на главата, спречуваат прашина и мирис од Останување на коса, намалете го бројот на миења за коса; Ветроупорен, чувајте топло во зима, апсорбирајте пот, држете ја главата суво во лето, работна капа погодна за секоја сезона, во кое било време да се носи. Машинско миење. Печатете ја етикетата за враќање.

Кон својствата

Производи во категоријата