Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 Пакувајте Стругалка За Снег И Мраз За Шофершајбната На Автомобилот, Алатка За Отстранување Мраз Со Рачка Од Пена, За Прозорец За ТЕРЕНЕЦ За АВТОМОБИЛСКИ КАМИОН И Ш

2 Пакувајте Стругалка За Снег И Мраз За Шофершајбната На Автомобилот, Алатка За Отстранување Мраз Со Рачка Од Пена, За Прозорец

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

●ИЗДРЖЛИВ и СТАБИЛЕН ● - стругалките за мраз за шофершајбните на автомобилот се направени од цврсто тело НА СТОМАЧНИТЕ МУСКУЛИ и ПАМУЧНА рачка ЕВА, многу силни и издржливи. ●ХУМАНИЗИРАЈ ДИЗАЈН q-Нашата стругалка за мраз со назабена страна го прави вашето отстранување на снегот да работи поефикасно, но без да остави гребнатини. ●УДОБЕН ДОПИР-6-инчна рачка од пена на стругалката за автомобил совршено обезбедува максимална удобност и ги штити вашите раце од студ во зима. ●ПОВЕЌЕНАМЕНСКА q-стругалката за прозорци може да се користи за отстранување на снежен мраз и мраз од вашите велосипеди, електрични автомобили, прозорци на куќи итн. ●ВНИМАТЕЛНА УСЛУГА-ви гарантираме 100% задоволство додека го купувате овој производ. Само слободно купете ја нашата стругалка за мраз во автомобилот. Ако имате било какви прашања, контактирајте не во секое време. Ќе ви се вратиме во рок од 24 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата