Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 парчиња 3010 DC 24v Вентилатор за Ладење без Четки 30x30x10mm 2 Терминали Конектор Хидраулично Лежиште Ладилник ЗА Ладилник ЗА 3D Печатач

2 парчиња 3010 DC 24v Вентилатор за Ладење без Четки 30x30x10mm 2 Терминали Конектор Хидраулично Лежиште Ладилник ЗА Ладилник

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Се поврзува со ВАШИОТ 3Д печатач преку 2-пински конектор. Висококвалитетна пластична конструкција, со ОЗНАКА CE и ROHS, лесна, издржлива и безбедна за употреба.- Опремен за правилно ладење на склопот НА екструдер НА 3Д печатач, обезбедува нормално функционирање.

Кон својствата

Производи во категоријата