Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 парчиња работни капачиња со копчиња долга коса, чистење капачиња за глава за жени тропски растителни шема

2 парчиња работни капачиња со копчиња долга коса, чистење капачиња за глава за жени тропски растителни шема

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Работно капаче со копчиња и џемпери - нашите работни капачиња со копчиња околу увото од увото за да спречат ремени на обвивката на лицето да не повредуваат уши или да добиваат брчки на лицето, погодни за лекари, медицински сестри, стоматолози кои треба да го носат капакот на лицето долго време. И модерно, правејќи да имате среќно расположение кога работите или излегувате со оваа прекрасна буфантна капа. Работни капачиња со копчиња и џемпери, вграден опсег за пот низ челото, што може ефикасно да ја апсорбира потта за да избегне спуштање на пот во очите; Копчињата можат да помогнат да го држите лицето за да ги натерате ушите да се релаксираат и да спречат песок, прашина, загадување на воздухот.

Кон својствата

Производи во категоријата