Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 Спакувајте Дебела Проѕирна Стаклена Тегла Со Диспензерот За Сапун со Сребрена Пумпа, 17постави Јасен Диспензер За Тркалезни Шишиња Во Бостон Со Пумпа Отпорна на ' ?

2 Спакувајте Дебела Проѕирна Стаклена Тегла Со Диспензерот За Сапун со Сребрена Пумпа, 17постави Јасен Диспензер За Тркалезни

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Диспензерот За Пумпа За Сируп За Кафе додава допир на елеганција, како и функционалност за да го направи сервирањето кафе брзо и лесно. Мери 9 инчи високи и 3 инчи широк. Јасно стаклено шише со антички изглед ви помага да ја покажете содржината и да видите колку сируп од кафе остана. Одличен избор за комерцијална и домашна употреба и додадете елегантен допир на секоја установа, без разлика дали станува збор за ресторан, кафуле, бар, избричен мраз или продавница за сладолед. Капацитет : 17 Унци Големина : 9 инчи висок со Пумпа, Тежина На шише со дијаметар од 3 инчи : 8,5 унци кога е празен. Издржливата пумпа за диспензерот со одлична моќ на вшмукување е направена со материјал безбеден за храна за издржливост.

Кон својствата

Производи во категоријата