Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
20 Парчиња 80 ти 90 ти Неонски Ленти За Глава Ретро Гроздобер Тренинг Ленти За Жени Спортски Ленти Што Не Се Лизгаат За Мажи Неонски Еластична Лента За Коса За Фитнес Т?

20 Парчиња 80 ти 90 ти Неонски Ленти За Глава Ретро Гроздобер Тренинг Ленти За Жени Спортски Ленти Што Не Се Лизгаат За Мажи

DEN 351.84
 

Производот е достапен
Достапност

Ретро И Гроздобер Дизајн : овие ленти за вежбање за мажи се испечатени со разни дезени, шарени и привлечни за очи, полни со ретро и гроздобер атмосфера, додавајќи ви шарм и ве прават да се истакнете во различните забави. Широк Спектар На Примена : ретро лентата за глава не само што може да ја спречи вашата коса да биде неуредна, туку се и убави украсни додатоци, идеални за внатрешни и надворешни работи, работа, забава, вежбање, трчање, јога, возење велосипед, качување, патување и секојдневно носење.Убава Стилска Комбинација : ќе добиете 20 парчиња ретро ленти за глава за жени во 20 различни модели, доволната количина и различните обрасци можат да ги исполнат вашите дневни барања за употреба и замена, а исто така можете да ги споделите со вашите пријатели и членови на семејството.

Кон својствата

Производи во категоријата