Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
20 парчиња хром 14мм Х 1.50 навртки за Навртки на Тркалата се вклопуваат 2008 Гмц Савана 1500 Може Да Одговара НА Оем Бандажи, Купувачот Треба Да Ја Прегледа спецификацијат?

20 парчиња хром 14мм Х 1.50 навртки за Навртки на Тркалата се вклопуваат 2008 Гмц Савана 1500 Може Да Одговара НА Оем Бандажи,

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Вкупна Должина : 1.77". Големина на конец : 14мм Х 1,50. Тип На Седиште : 60°Конус Седиште. Големина На Главата : 13/16" Хексадецимален. Вкупна Должина : 1.77". Големина на конец : 14мм Х 1,50. Тип На Седиште : 60°Конус Седиште. Големина На Главата : 13/16" Хексадецимален. Вкупна Должина : 1,77 "Големина На Конец : М14х1, 5 Тип На Седиште : 60°Конусна Големина На Главата На Седиштето : 13/16" Шестоаголна Завршница : Хром.

Кон својствата

Производи во категоријата