Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2012 година Пејтон Менинг Топпс Почеток Зелена 1/1 Jerseyерси #18/19 PSA NM -MT 8 - Фудбалски картички со плочи

2012 година Пејтон Менинг Топпс Почеток Зелена 1/1 Jerseyерси 18/19 PSA NM -MT 8 - Фудбалски картички со плочи

DEN 10671.84
 

Производот е достапен
Достапност

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Плочани фудбалски картички. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Плочани фудбалски картички. 2012 Peyton Manning Topps Inception Green 1/1 Jersey #18/19 PSA Gem Mint 10 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија за Менинг. Денвер Бронкос меморија.

Кон својствата

Производи во категоријата