Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2022 година Мик Шумахер Хас Ф1 1: 2 скала реплика шлем, црвена

2022 година Мик Шумахер Хас Ф1 1: 2 скала реплика шлем, црвена

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Y. Y. 2022 Mick Schumacher Haas F1 1 : 2 Scale Chhemet Miniature Sheats of Mick Schumacher од неговата втора сезона во Формула 1 во 2022 година. Минијатурната кацига во 1/2 скала е верна реплика на шлемот на возачот на Мик Шумахер од возачот на возачот на Мик Шумахер од неговата втора сезона во Формула 1 во 2022 година во 2022 година во 2022 година во 2022 година во 2022 година во 2022 година во 2022 година во 2022 година со тимот на Хас Ф1. Сликата го комбинира личниот дизајн на Мик во зелена/жолта боја со змејот Шумахер во црна и тиркизна. Производителот Шуберт е познат по својата висококвалитетна и прва класа работа. Не само шлемови на Мик Шумахер, туку и шлемови на неговиот татко Мајкл ги направи Шуберт во негово време. Моделот во скала 1/2 беше произведен во вообичаен висок квалитет на Шуберт и го одразува оригиналот на најдобар можен начин. Материјал : 90% пластика, 10% други влакна (полистирен).

Кон својствата

Производи во категоријата