Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2023 Календар на бирото 2023-2024 година-Календарот за стоење на флип 2023-2024, 7*6,2, густа хартија, силно врзување, календар за застанување

2023 Календар на бирото 2023-2024 година-Календарот за стоење на флип 2023-2024, 7*6,2, густа хартија, силно врзување, календар

DEN 143.84
 

Производот е достапен
Достапност

Главните празници се обележани на овој календар на бирото и можете слободно да ги испланирате патувањата за одмор, итн. Хартија со висок квалитет : Овој календар на работната површина користи висококвалитетна густа хартија, која може да избегне истекување на мастило и да ви обезбеди подобро искуство за пишување. Преносна големина : Малиот календар на работната површина 2023 е 7,6инх * 6,8inch, компактен и преносен.Десктоп Календар од 2023 до 2024 : 2023 година Календарот за биро опфаќа 12 месеци од јануари 2023 до декември 2023 година, со обележани празници. Планирајте го вашиот живот : Со нашиот календар за биро од 2023 година, можете да испланирате ефикасно, да организирате време и да уживате во помал притисок и повеќе слободно време. Можете да го поставите на биро, биро или контра врвот без да заземате премногу простор. Фокусирајте се на лесно и ефикасно планирање во текот на целата година за управување со вашиот едногодишен план. Месечна страница за меморандум : Овој календар на работната површина има месечна страница за меморандум, каде што можете да ги снимите вашите важни датуми, специјални настани, идеи, мисли или сумирање на целиот месец.

Кон својствата

Производи во категоријата