Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
22 парчиња 3мм*26мм цилиндричен игла за иглички игла за иглички иглички Позиционирање на иглички отпорни на корозија, мазен лежиште челик

22 парчиња 3мм*26мм цилиндричен игла за иглички игла за иглички иглички Позиционирање на иглички отпорни на корозија, мазен

DEN 510.24
 

Производот е достапен
Достапност

Број на модел : U EU12912 T89 T1 T21 T2 T71 TY17 T7 T. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Сертификација : Ништо. Потекло : Кина на копното. Тип на ставка : Даул. Дијаметар на пин * Специфики за должина на пинот : Број на модел : U EU12912 T89 T1 T21 T2 T71 TY17 T7 TDIY Снабдувања : Дрво работење на дрво : Не -Оригин : Мајнленд Чинаим Тип : Даул.

Кон својствата

Производи во категоријата