Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
24 компјутери Прес на ноктите долга балерина чиста боја лажни нокти лепак за бадеми на нокти, лажни нокти со лепак, акрилни нокти за жени и девојчиња

24 компјутери Прес на ноктите долга балерина чиста боја лажни нокти лепак за бадеми на нокти, лажни нокти со лепак, акрилни

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Пакуван : 24 компјутери лажни нокти, 1 лепак, 1 парчиња налепници, 1 дрво и 1 датотека за нокти. Лесен салон за нокти дома : Користејќи ги нашите лажни нокти со лепак, многу е лесно да се DIY домашна уметност за нокти. Ве молиме, слободно контактирајте со нас ако имате какви било прашања, 24 часа застанете, ќе се обидеме да го решиме вашиот проблем и да ве задоволиме. 24 компјутери со различна големина од 0-9 : Можете да изберете најсоодветен лажен нокти за себе, лесно е да ги исечете и да ги поднесете во која било должина и форма што ви се допаѓа. Пакет со : 24 × Притиснете на нокти 1 × Лепак за нокти 1 × Лепак налепница 1 × Мини датотека за нокти 1 × Дрвен стап предлага како да се користи? Користете го дрвениот стап оддалечете ја мртвата кожа. Изберете соодветна големина на налепници за лепило или лепак за нокти за ноктите и залепете го на ноктите.Бадем Прес на ноктите средна должина : високо-одделение акрилик, апс, без токсичен, без мирис, еколошки, нема да ги повреди вашите раце. Бадем Прес на ноктите средна должина : високо-одделение акрилик, апс, без токсичен, без мирис, еколошки, нема да ги повреди вашите раце.

Кон својствата

Производи во категоријата