Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
26 20 22мм Силиконски Ремен За Часовник За Брзо Ослободување За Гармин Феникс 7Х 6Х Часовник Лесен За Лента За Зглоб

26 20 22мм Силиконски Ремен За Часовник За Брзо Ослободување За Гармин Феникс 7Х 6Х Часовник Лесен За Лента За Зглоб

DEN 768.00
 

Производот е достапен
Достапност

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Дизајниран За часовник Гармин, Специјално дизајниран конектор,лента за зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник,Концизен и моден стил, додавајќи боја на вашата слика. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Кон својствата

Производи во категоријата