Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
[2G+32G] CAMECHO Android 10 Автомобил Стерео За Ford Focus 2012-2018, 9.7 Инчен Т-Стил На Допир Радио, Вграден ВО GPS Навигација FM/RDS

[2G+32G] CAMECHO Android 10 Автомобил Стерео За Ford Focus 2012-2018, 9.7 Инчен Т-Стил На Допир Радио, Вграден ВО GPS Навигација

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Опремен со линија за помош за паркирање што ќе ви помогне лесно да паркирате. Поддржете ја функцијата за заден поглед (). USB : ДВОЈНА USB интерфејс. Радио бенд : ФМ/РДС. Формат на слика : PNG / JPEG / JPG / GIF / WBMP / BNP, итн. 9,7-инчен вертикален екран со висока дефиниција, ефектот е повеќе тродимензионален. Поврзете се и преземете ги вашите омилени апликации, уживајте во музика преку интернет и гледајте видеа преку интернет во секое време, насекаде. Bluetooth верзија : 4. ?●GPS Навигација, Wi Fi ® Вграден GPS приемник, поддршка на онлајн и офлајн мапа, ви помага да се движите погодно. Wi-Fi : Поддржан. Изградба Во Поп, Рок, Џез, Класичен, Рамен, Корисник, Глас, доцнење на звукот. Резолуција На Екранот : 1024*600. Камерата за заден преглед не е вклучена. Висококвалитетен дигитален СТЕРЕО ФМ тјунер (РДС), може да пребарува радио станици автоматски/полуавтоматски и прецизно. Систем : Андроид 10. Rds функција, автоматски добиваат сообраќајни најави, подобрување на безбедноста при возење.Андроид 10. Фабрички поставување лозинка : 8888. 2018 Форд Фокус. 2015 Форд Фокус. 2016 Форд Фокус. Јазик : Кинески / Англиски / Француски / Италијански / Корејски / Јапонски / Шпански / Португалски / Руски / Турски / Виетнамски / Хебрејски / Полски / Германски. Функција за контрола на воланот : поддржана. Претходно инсталираната офлајн карта" Овде Вего " значи дека не треба да се грижите за условите на мрежата.

Кон својствата

System:
Android 10.1

Производи во категоријата