Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2GT 80 заби 2GT Timing Murley, Bore 6/6.35/8/10/12/11/11/16/17/19/20мм, за GT2 отворена синхрона ширина на ременот 6/10mm, 80Teeth 80t сребро

2GT 80 заби 2GT Timing Murley, Bore 6/6.35/8/10/12/11/11/16/17/19/20мм, за GT2 отворена синхрона ширина на ременот 6/10mm, 80Teeth

DEN 1592.00
 

Производот е достапен
Достапност

Тип : 80-2 GT-6/9/10 BF. Боре : 6/6.35/7/8/10/12/12.7/14/15/16/17/19/20мм. Погодно за ширина на ременот : 6/9/10мм. Инсталирајте : Лесно се склопува и расклопува. Широко се користат за машини за пренос како 3Д печатач, CNC машини, машини за дупчење и така натаму. Тип : 80-2 GT-6/9/10 BFPitch : 2mmteeth Број : 80 дијаметар на Teethoutside (OD) : 50.42mmbore : 5/6/6/6/6.35/8/10/11/11/17/19/20mmfflange : Двојно материјал : Режим на алуминиумска легура : 2* M5 Fit за ширина на ременот : 6/9/10мм.

Кон својствата

Производи во категоријата