Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
3 Флејт за разменување 90 дегеи 4,5-50мм 6542 бројачи за вежбање бит метална дупка за дупчење метал 1 парчиња

3 Флејт за разменување 90 дегеи 4,5-50мм 6542 бројачи за вежбање бит метална дупка за дупчење метал 1 парчиња

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Сетови за бит од дрво. 3 Флејт за разменување 90 дегеи 4.5-50мм 6542 бројачи за вежбање бит дрво метал дупчење алатка за дупчење метал 1 парчиња. Дрво вежба бит сет3 Флејт Chamfering 90 Deges 4,5-50 mm 6542 Countersink Dript Bit Dood Metal Dinghing Tooling Tooling Metal 1 PCSSEE Втората слика за детали за детали : Тип : Countersink Drill Bitmaterial : STEELDGEGERES со голема брзина : 90 SIZE вклучувајќи : 4,5 mm 6,3mm 8,3mm 16,5мм 18мм 20,5мм 25мм 30мм 35мм 40мм 50ммапликација : Погоден е за употреба во работното парче кое цврстината е под 25 степени, како што се алуминиумски лист, тенка железна плоча, табла за изолационирање или ПВЦ табла. Нота : Заради Разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Пакуван, вклучувајќи : 1 пц.

Кон својствата

Type:
Countersink
Drill BitMaterial:
High Speed Steel
Degrees:
90
Size Including:
4.5mm 6.3mm 8.3mm 10.4mm 12.4mm 16.5mm 18mm 20.5mm 25mm 30mm 35mm 40mm 50mm
Application:
It is suitable for use in the work-piece which the hardness is under 25 degrees, such as aluminum sheet, thin iron plate, the insulatuing board or PVC board.:
Note:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
Package Including:
1pc Countersink Drill Bit :

Производи во категоријата