Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
3 пакет: Quarterен женски сува долга ракав четвртина патент и целосна патентска јакна од качулка- Атлетски тренингот за трчање

3 пакет: Quarterен женски сува долга ракав четвртина патент и целосна патентска јакна од качулка- Атлетски тренингот за трчање

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

90% полиестер, 10% спандекс. Затворање на патент. Машинско миење. (Достапно во плус големина) Идеално брзо суво вклопување 1/4 четвртина поштенски патент за јога, вежбање, фитнес, пливање, салата, рашгард, пешачење, возење велосипед, риболов на кој било вид тренинг или секојдневна обична употреба. Четвртина поштенски патент обезбедува четири-насочен истегнување, суво вклопување на ткаенината за губење на пот со врзани рабови и споеви на блокирање. РАГЛАНСКИ РАБОТНИ И ГРАДЕЕ НА ПРОДАВНИЦИТЕ НА ПРОДАВНИЦИТЕ НА ПРОДАВНИЦИТЕ И ПОДНЕСУВАЕ НА КАФИНГ, така што може да се носи како џемпер или подлега. UPF 50+ ја штити вашата кожа од штетната заштита на УВ-зраци на Сонцето. Совршено се пар со панталоните, хеланки, шорцеви, кошули за ладен секојдневен изглед, ве прават поубави, секси и елегантни.

Кон својствата

Производи во категоријата