Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
3 Спакувајте Недовршени Дрвени Кутии, Правоаголна Кутија Од Борово Дрво, Ковчег Со Богатство Со Капак и Затворач ЗА Занаети, Уметнички Хоби, Кутија за накит И Склади

3 Спакувајте Недовршени Дрвени Кутии, Правоаголна Кутија Од Борово Дрво, Ковчег Со Богатство Со Капак и Затворач ЗА Занаети,

DEN 1345.60
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучува дрвен капак со затворач, погоден за вашето складирање, поголема приватност. Кога се недовршени, тие имаат рустикален стил. Повеќенаменска Дрвена Кутија : дрвените кутии за складирање се совршени за кутии за накит, кутии за подароци, кутии за фотографии, како што се сувенири, накит, гаџети, карпи и школки и други разни предмети. Можете да сликате, дамкате, украсувате или на друг начин да го направите дизајнот на дрвената кутија уникатен и убав. Недовршените ковчези со богатство од дрво можат да бидат обоени, обоени, исечени, покриени со ткаенина, изгорени дрва, врежани, украсени или печат.

Кон својствата

Color:
wood
Material:
wood
Thick 0.3inch /8cm:
Size:
9.9 x 7.9 x 4.3 inches/25 x 20 x 11 cm, 7.9 x 5.9 x 3.2 inches/20 x 15 x 8 cm, 5.9 x 3.9 x 2 inches/15 x 10 x 5 cm
Package includes:
3 x Unfinished Wood Treasure Chests with Locking Clasps:

Производи во категоријата