Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
3 x 2 - 4 милји што се повторуваат поли -торби, со испорака на попуст во САД

3 x 2 - 4 милји што се повторуваат поли -торби, со испорака на попуст во САД

DEN 1569.60
 

Производот е достапен
Достапност

Зипер со единечна песна ја проширува ширината на торбата и ги одржува производите чисти и ослободени од влага. Повторувачките торби можат повторно да се користат. Торбите ги исполнуваат барањата на ФДА и УСАА. Наведените големини се внатрешните употребливи димензии на торбата. 3 x 2 " - 4 милји што се повторуваат поли -торби. 3 x 2" - 4 милји што се повторуваат поли -торби. 3 x 2 " - 4 милји кои се повторуваат поли -торби. торбата.

Кон својствата

Производи во категоријата