Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
30 во 1 тврд борон -јаглерод обложен поени комплет за гравура за гравура на парчиња резба

30 во 1 тврд борон -јаглерод обложен поени комплет за гравура за гравура на парчиња резба

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Цврсти борони -јаглеродни обложени точки за гравура за гравура за гравура, резба. Стил : 30 во 1. Дијаметар на Шанк : 3мм. Количина : 30 парчиња. 30 во 1 тврда борба -јаглеродна обложена точка за гравура за гравура за гравура, резба на идеални за детали за гравура, резба и рутирање во дрво, фиберглас, керамика, пластика, накит и меки метали. Битите се покриени со честички од дијаманти. Спецификации : Дијаметар на Шанк : 3мм Количина : 30 компјутери.

Кон својствата

Производи во категоријата