Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
3000pcs бр.10 степени, за Max HD-10D, Swingline Tot Mini Stapler и друг мини степлер со употреба на број 10 степени.silver

3000pcs бр.10 степени, за Max HD-10D, Swingline Tot Mini Stapler и друг мини степлер со употреба на број 10 степени.silver

DEN 67.04
 

Производот е достапен
Достапност

** Количина : Пакет од 3, вкупно 3000pcs (50 главни делови/лента x 20, вкупно 1000 п.п./пакет). ** Големина : #10 (w) 0,34 "[0,87мм] x (нога) 0,187" [0,48мм] x (ленти) 0,98 "[25мм]. Галванизиран челик. ** Количина : Пакет од 3, вкупно 3000pcs (50 главни делови/лента x 20, вкупно 1000 п.п./пакет). ** Големина : #10 (w) 0,34 "[0,87мм] x (нога) 0,187" [0,48мм] x (ленти) 0,98 "[25мм]. Галванизиран челик. Име : Hegangly No.10 -1m Staples. Количина : 1000pcs/кутија, 3 кутии вкупно 3000 парчиња (секоја кутија : 50 парчиња по лента x 20 ленти). Тежина : 20g * 3boxes Вкупно : 60g.

Кон својствата

Производи во категоријата