Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
3Д додатоци за нокти измешајте 14 додатоци за нокти Постави со лакови во DIY занаетчиски материјали за занаетчиски материјали поставени материјали за техничар за нок

3Д додатоци за нокти измешајте 14 додатоци за нокти Постави со лакови во DIY занаетчиски материјали за занаетчиски материјали

DEN 625.60
 

Производот е достапен
Достапност

【Лесен за употреба】 Можете да ширите различни форми за да ги украсите ноктите, или некои со нив, некои со прав/декорации/налепници/други различни ригистони за различни ефекти. 【Идеален подарок】 Овие sequins се многу модерни со rhinestones и занаети. 【Прекрасна декорација】 Може да се носи на роденденска забава, убавина за убавина, ангажман, матурска, секојдневна живот, работа, училиште, одмор, меден месец, датум, дипломирање, банкет и секоја пригода што сакате да бидете попривлечни. Погоден за почетници и професионалци. 3Д додатоци за нокти мешавини 14 додатоци за нокти Постави со лакови во DIY занаетчиски материјали за занаетчиство Поставете техничар за нокти, како што е прикажано GW : 30 G кутија Големина : 8*8*1,5см. Како сет, ова е одличен подарок за жени пријатели, сестри, мајки или други loversубители на ноктите. 【Прекрасна декорација】 Може да се носи на роденденска забава, убавина за убавина, ангажман, матурска, секојдневна живот, работа, училиште, одмор, меден месец, датум, дипломирање, банкет и секоја пригода што сакате да бидете попривлечни.【Издржлив материјал】 Овие вежби за нокти се изработени од смола, тие не се лесни за кршење или избледени, тие се лесни за носење и нема да ве оптоваруваат кога ги украсувате ноктите.

Кон својствата

Производи во категоријата