Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
3Drose HeSperus, Колорадо, САД. Човек скијач, црно на бел текст. - Телефонски ringsвони

3Drose HeSperus, Колорадо, САД. Човек скијач, црно на бел текст. - Телефонски ringsвони

DEN 691.20
 

Производот е достапен
Достапност

Големиот отвор е погоден и за мажи и за жени. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика.Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Карактеристики на ротирање на 360 ° и 180 ° флип за удобен зафат и совршен агол на гледање. Со својот ротирачки удар, некој е во состојба да ужива во филмови, емисии, спортови, итн. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Лесно прикачете го прстенот на вашиот уред или случајот користејќи го цврсто вградено лепило. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон.

Кон својствата

Производи во категоријата